Duben 2012

Liška a pytlák

30. dubna 2012 v 12:16 | Jabka miu Ans |  Jednorázovky
Ahojte všichni :D Napsala jsem jednorázovku... nevím jestli se vám bude líbit. Chtěla jsem do ní vmáčknout upozornění. A toto je jen příklad lidské chtivosti. Prostě vážně nevím jestli se vám bude líbit :D Sice je krátká ,ale tak pokud si to i tak přečtete tak si to užijte :)
úžasný talent Alana Leeho

29. dubna 2012 v 9:00 | Jabka miu Ans |  Co zaujalo
Tento pán se snad boží mocí v ruce se narodil
20. srpna 1947 v Middlesexu a vystudoval
uměleckou školu v Anglii. Je to ilustrátor knih a
filmový výtvarník.Jeho obrázky
jsem poprvé viděla u Pána prstenů.
Ale ilustruje i mnoho jiných fantasy.
Jeho kresby mě skutečně nadchly a
tak jsem se rozhodla jich sem několik
dát ,protože tento pán je vážně úžasný!
Hned po několika obrázcích se stal mým vzorem.
velký obdiv :)
obrázky-klik na cč ;) Musíte vidět ;)

napiš! 100% debilní a úchylná SB :DD

28. dubna 2012 v 11:23 | admins ;)
děťátka ,kdo má blog a chce získat SB nechť se zapíše do komentářů pod tenhle článek ;) Budeme rádi ,ale neslibujeme vám pravidelné obíhání ,proto ani od vás to nechceme. Jde o to aby se vám na našem blogu líbilo a aby jste sem chodili rádi a ne jen z povinnosti. Taková SB jsou nejlepší :) :D diplomky neděláme ,proto se ani vy neobtěžujte.. znáte to každý má jiné starosti než hledat obrázky a pak je popsat :D každopádně těšíme se na vás ;)

Alyss a Evanlin zpod jabčiné ruky :D

26. dubna 2012 v 16:06 | Jabka miu Ans |  Naše skromná tvorba :D
No tedy... :D Minulej tejden jsem byla nemocná a tak tu byla hromada volného času tak jsem si trochu hrála s pastelkama a propiskou a vznikly dvě hlavní ženské postavy z učníka dle mých představ :D samozřejmně scan mi to pokadil ještě víc než to bylo ,ale tak pokud chcete vidět jedny z mých nejmíň zdařených prací tak cč ;) :D (na člověka ,který bude podávat přihlášku na umělku je to fakt docela bída :D)

Hraničářův učeň 11

24. dubna 2012 v 16:01 | Jabka miu Ans

no ahoj :D Už nějakou dobu je v prodeji Hraničářův učeň 11. díl. Nebojte se todle není recenze ,proto jsem tento článek psala tak dejme tomu pozdě :D Jde mi o váš názor na něj ,protože pokud jste velcí fanoušci jako já a Jabsa ,měli jste ho objednanej už 2 měsíce před vydáním :D Upřímně.. Ne že by se mi nelíbil a já bych nedokázala sestavit takovou změnu časů a událostí do jedné knížky ,ale víte něco mi tam jakoby chybělo.. takové to co je na učňoj tipické a proto hned jak čtete několik řádků je vám jasné o jakou knihu jde. (myslím když byste dostali knihu bez obalu ,beze jmen a nevěděli vůbec co čtete :D) Nedokážu to úplně nazvat ,ale chybí mi to tam moc. Ne že by mě knížka zklamala ,ale je to něco jiného než jsem očekávala. Také se mi moc nelíbí ,že Cuk byl nahrazen novým Cukem. Samozřejmně ,stejně jako John Flanagan nedokážu si Willa bez Cuka představit ,ale vůči Cukovi mi to přijde trochu nemilé.. :D Jak bych to jen řekla ... no.. přeci jen Cuk by měl být se všemi svými schopnostmi ,oddaností a láskou k páníčkovi jen jeden. Johník to vymyslel moc hezky ,ale trochu mě to mrzí :D Naopak moc se mi líbily kapitoly z Haltova mládí a o Gilanovi s Jenny... :D Vlastně všechny byly moc dobré ,ale tyhle tři mě uchvátily nejvíc. Ale jak říkám něco tipického Flanaganovského mi tam strašně chybí a já se vás chci tak trochu optat zdali máte ten stejný pocit.. :D prostě váš názor na bohužel poslední díl ..? :) (v duchu přemýšlí jak bude bez učníka žít :D)