Hraničářův učeň 11

24. dubna 2012 v 16:01 | Jabka miu Ans

no ahoj :D Už nějakou dobu je v prodeji Hraničářův učeň 11. díl. Nebojte se todle není recenze ,proto jsem tento článek psala tak dejme tomu pozdě :D Jde mi o váš názor na něj ,protože pokud jste velcí fanoušci jako já a Jabsa ,měli jste ho objednanej už 2 měsíce před vydáním :D Upřímně.. Ne že by se mi nelíbil a já bych nedokázala sestavit takovou změnu časů a událostí do jedné knížky ,ale víte něco mi tam jakoby chybělo.. takové to co je na učňoj tipické a proto hned jak čtete několik řádků je vám jasné o jakou knihu jde. (myslím když byste dostali knihu bez obalu ,beze jmen a nevěděli vůbec co čtete :D) Nedokážu to úplně nazvat ,ale chybí mi to tam moc. Ne že by mě knížka zklamala ,ale je to něco jiného než jsem očekávala. Také se mi moc nelíbí ,že Cuk byl nahrazen novým Cukem. Samozřejmně ,stejně jako John Flanagan nedokážu si Willa bez Cuka představit ,ale vůči Cukovi mi to přijde trochu nemilé.. :D Jak bych to jen řekla ... no.. přeci jen Cuk by měl být se všemi svými schopnostmi ,oddaností a láskou k páníčkovi jen jeden. Johník to vymyslel moc hezky ,ale trochu mě to mrzí :D Naopak moc se mi líbily kapitoly z Haltova mládí a o Gilanovi s Jenny... :D Vlastně všechny byly moc dobré ,ale tyhle tři mě uchvátily nejvíc. Ale jak říkám něco tipického Flanaganovského mi tam strašně chybí a já se vás chci tak trochu optat zdali máte ten stejný pocit.. :D prostě váš názor na bohužel poslední díl ..? :) (v duchu přemýšlí jak bude bez učníka žít :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emily•Charlotte Emily•Charlotte | Web | 25. dubna 2012 v 22:21 | Reagovat

No, jako..já ze začátku byla  z toho dílu rozpačitá. Samozřejmě ano ano, je to skvělý díl, ostatně, jako všechny ostatní, ale u tohoto dílu jsem asi nejvíc byla smutná a i ta slza ukápla - právě u toho Cuka. A musím říct, že mě bavila velice kapitola Hiberňan, Květnatá řeč a...prostě všechny no! Ach jo, takový skok je divný. Ale tak já si vždycky naivně myslím, že je každá série nekonečná. :D A 11 díl poslední přece nebude! Bude ještě 12 o dvacet let později, kde bude Will mít tuším syna. :) A Flanagan to napíše až později, aby jsme sami cítili ten časový nárůst. :) A docela se těším na tu jeho novou série, ale na Hraničáře to mít nikdy nebude, to vím jistě. :)

2 jabka miu ans :D jabka miu ans :D | Web | 26. dubna 2012 v 7:24 | Reagovat

[1]: jo květnatá řeč a hiberňan byly skvělé.. :D a upřímně.. o té sérii za 20 let jsem vůbec nic nevěděla :D páni to bude úžasný! jo na tu lodní nálož se taky neskutečně těším :D a Cuk no.. :´( :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama